Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Okonek
Menu góra
Strona startowa Informacje Z Archiwum Rada Miejska Skład Rady (kadencja 2018 r. - 2023 r.)
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Skład Rady (kadencja 2018 r. - 2023 r.), bieżące, menu 1662 - BIP - Gmina Okonek”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Skład Rady (kadencja 2018 r. - 2023 r.)

Skład Rady (kadencja 2018 r. - 2023 r.)

Rada Miejska w Okonku - siedziba w Urzędzie Miejskim w Okonku,
tel. 067 2660932, e-mail radamiejska@okonek.pl

 

SKŁAD RADY MIEJSKIEJ W OKONKU

KADENCJA 2018 – 2023

Korzeniowski Sebastian – Przewodniczący Rady Miejskiej

Głowacki Bartłomiej – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

 

Berczyński Henryk  
Bobrzyński Sławomir  
Choroszewski Włodzimierz  
Głowacki Bartłomiej  
Grzegorczyk Maria  
Karaś Agnieszka  
Koczela Jan  
Korzeniowski Sebastian  
Miałszygrosz Tomasz  
Miszta Maria  
Pancerna-Kempska Anna  
Peczyńska Halina
 
Przybylski Ryszard
 
Stępniak Jolanta
 
Świderski Paweł
 

 

KOMISJA REWIZYJNA

Koczela JanPrzewodniczący Komisji

Karaś Agnieszka – Członek Komisji

Miałszygrosz Tomasz – Członek Komisji

Przybylski Ryszard – Członek Komisji

Stępniak Jolanta – Członek Komisji

 

KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO, BUDŻETU ORAZ INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ

Miałszygrosz Tomasz – Przewodniczący Komisji

Głowacki Bartłomiej – Członek Komisji

Karaś Agnieszka – Członek Komisji

Miszta Maria – Członek Komisji

Przybylski Ryszard – Członek Komisji

 

KOMISJA OŚWIATY, ZDROWIA, KULTURY, SPORTU I SPRAW SOCJALNYCH

Pancerna-Kempska Anna – Przewodniczący Komisji

Berczyński Henryk – Członek Komisji

Choroszewski Włodzimierz – Członek Komisji

Koczela Jan – Członek Komisji

Peczyńska Halina – Członek Komisji

 

KOMISJA PORZĄDKU PUBLICZNEGO, GOSPODARKI GMINNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA

Grzegorczyk Maria – Przewodniczący Komisji

Bobrzyński Sławomir – Członek Komisji

Korzeniowski Sebastian – Członek Komisji

Stępniak Jolanta – Członek Komisji

Swiderski Paweł – Członek Komisji

 

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

Miszta Maria – Przewodniczący Komisji

Grzegorczyk Maria – Członek Komisji

Peczyńska Halina – Członek Komisji

Pancerna-Kempska Anna – Członek Komisji

Swiderski Paweł – Członek Komisji

Metryka

sporządzono
2018-11-26 przez Maciej Naus
udostępniono
2018-11-26 00:00 przez Mikicki Grzegorz
zmodyfikowano
2021-06-30 12:43 przez Mikicki Grzegorz
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
1766
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.