Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Okonek
Menu góra
Strona startowa Informacje Z Archiwum Rada Miejska Skład Rady (kadencja 2014 r. - 2018 r.)
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Skład Rady (kadencja 2014 r. - 2018 r.), bieżące, menu 1496 - BIP - Gmina Okonek”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Skład Rady (kadencja 2014 r. - 2018 r.)

Skład Rady (kadencja 2014 r. - 2018 r.)

Rada Miejska w Okonku - siedziba w Urzędzie Miejskim w Okonku,
tel. 067 2660932, e-mail radamiejska@okonek.pl

SKŁAD RADY MIEJSKIEJ W OKONKU

KADENCJA 2014 – 2018

Choroszewski Włodzimierz – Przewodniczący Rady Miejskiej

Berczyński Henryk – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Berczyński Henryk
 henryk.berczynski.jpg
Bobrzyński Sławomir
 slawomir.bobrzynski.jpg
Choroszewski Włodzimierz wlodzimierz.choroszewski.jpg
Duszara Tomasz tomasz.duszara.jpg
Grzegorczyk Maria maria.grzegorczyk.jpg
Grzonka Jolanta jolanta.grzonka.jpg
Karaś Agnieszka agnieszka.karas.jpg
Kopkiewicz Konrad konrad.kopkiewicz.jpg
Korzeniowski Sebastian  sebastian.korzeniowski.jpg
Kroll Bernard bernard.kroll.jpg
Peczyńska Halina  halina.peczynska.jpg
Rutkowski Krzysztof krzysztof.rutkowski.jpg
Stopa Eugeniusz  eugeniusz.stopa.jpg
Uszak Czesława czeslawa.uszak.jpg
Węglowska Grażyna grazyna.weglowska.jpg

KOMISJA REWIZYJNA

Peczyńska HalinaPrzewodniczący Komisji

Kopkiewicz Konrad – Członek Komisji

Korzeniowski Sebastian – Członek Komisji

Kroll Bernard – Członek Komisji

Węglowska Grażyna – Członek Komisji

KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO, BUDŻETU ORAZ INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ

Karaś Agnieszka – Przewodniczący Komisji

Berczyński Henryk – Członek Komisji

Bobrzyński Sławomir – Członek Komisji

Choroszewski Włodzimierz – Członek Komisji

Duszara Tomasz – Członek Komisji

KOMISJA OŚWIATY, ZDROWIA, KULTURY, SPORTU I SPRAW SOCJALNYCH

Kopkiewicz Konrad – Przewodniczący Komisji

Grzonka Jolanta – Członek Komisji

Peczyńska Halina – Członek Komisji

Rutkowski Krzysztof – Członek Komisji

Uszak Czesława – Członek Komisji

KOMISJA PORZĄDKU PUBLICZNEGO, GOSPODARKI GMINNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA

Korzeniowski Sebastian – Przewodniczący Komisji

Grzegorczyk Maria – Członek Komisji

Kroll Bernard – Członek Komisji

Stopa Eugeniusz – Członek Komisji

Węglowska Grażyna – Członek Komisji

Metryka

sporządzono
2014-12-02 przez Maciej Naus
udostępniono
2014-12-02 01:00 przez Maciej Naus
zmodyfikowano
2015-02-10 14:17 przez Maciej Naus
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
825
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.