Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Okonek
Menu góra
Strona startowa Informacje Z Archiwum Wybory samorządowe 2006
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Wybory samorządowe 2006, bieżące, menu 1164 - BIP - Gmina Okonek”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Wybory samorządowe 2006

Wybory samorządowe 2006

Wyniki wyborów Burmistrza

  1. Berczyński Henryk (KW Platforma Obywatelska) – 981 głosów
  2. Duszara Romuald Michał (KWW Romualda M. Duszara) – 2013 głosów
  3. Młodawski Stanisław Jerzy (KWW „Wszyscy Razem”) – 457 głosów

Burmistrzem Miasta i Gminy Okonek został Romuald Michał Duszara (58,33%)

Wyniki wyborów do Rady Miejskiej

Okreg nr 1

  1. Czekała Jan (KWW Romualda M. Duszara) – 208 głosów
  2. Mikietyński Marek (KWW Romualda M. Duszara) – 199 głosów
  3. Sameć Władysław (KWW Romualda M. Duszara) – 230 głosów

Okręg nr 2

  1. Kurek Grzegorz Jacek (KW Platforma Obywatelska) – 254 głosy
  2. Jakiel Czyżewska Jadwiga Teresa (KW Platforma Obywatelska) – 233 głosy
  3. Perłowska Danuta (KWW Romualda M. Duszara) – 278
  4. Stopa Eugeniusz Jan (KWW Romualda M. Duszara) – 275

Okręg nr 3

  1. Pawlak Daniel (KWW Daniela Pawlaka) – 88 głosów

Okręg nr 4

  1. Kopkiewicz Waldemar Stefan (KWW Romualda M. Duszara) – 178 głosów
  2. Suchanowski Waldemar (KWW Romualda M. Duszara) – 143 głosy

Okręg nr 5

  1. Suchanowski Andrzej Leszek (KWW SPLS) – 89 głosów

Okręg nr 6

  1. Grzonka Jolanta Ewa (KWW Romualda M. Duszara) – 140 głosy
  2. Jakubowska Krystyna Anna (KWW Krystyny Jakubowskiej) – 146 głosów

Okręg nr 7

  1. Tokarska Iwona (KWW SPLS) – 69 głosów

Okręg nr 8

  1. Rapta Mieczysław Ryszard (KW Platforma Obywatelska) – 163 głosy

Gminę w Radzie Powiatu Złotowskiego reprezentować będą:

  1. Jasiłek Andrzej Kazimierz (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) – 1014 głosów
  2. Choroszewski Włodzimierz Paweł (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) – 259 głosów
  3. Kwaśny Zdzisław (KWW SPLS) – 235 głosów.

W głosowaniu wzięło udział 3558 wyborców, co stanowi 49,67 % uprawnionych do głosowania.

Metryka

sporządzono
2006-11-17 przez
udostępniono
2006-11-17 13:29 przez Lidia Wiśniewska
zmodyfikowano
2006-11-17 13:29 przez Lidia Wiśniewska
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
898
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.